Rekonstrukce a vybavení kuchyně a obnovení vybavení pokojů sloužících ubytovaným klientům

Název projektu: Rekonstrukce a vybavení kuchyně a obnovení vybavení pokojů sloužících ubytovaným klientům

Popis projektu:  Budova azylového domu je umístěna na adrese Vsetín, Hrbová 1561 v suterénu budovy bývalé mateřské školy, který byl v roce 1998 stavebně adaptován pro účely provozu azylového zařízení.
V současné době azylový dům disponuje čtyřmi pokoji s celkovou kapacitou 13 osob. Všechny uživatelky mají k dispozici pro potřeby vaření jednu kuchyňku. Původní zařízení je značně opotřebené, nevyhovující a neodpovídá hygienickým normám. Pro zásoby jídla mají k dispozici pouze jednu ledničku a jednu skříňku. Uživatelky samy vyjádřily potřebu více místa a především soukromí. Je potřeba pro klientky každého pokoje samostatné uzamykatelné skříňky na potraviny.  Rovněž zařízení pokojů je zastaralé, především se jedná o staré, zdravotně nevyhovující postele. Záměrem projektu je rekonstrukce, jež umožní efektivněji a účelněji využít prostory kuchyně a každému z ubytovaných na čtyřech pokojích poskytne větší míru pohodlí a soukromí. 

Cíl projektu: Obecným cílem projektu je rekonstrukce a vybavení kuchyně a obnovení nevyhovujícího vybavení v jednotlivých pokojích.

Specifické cíle projektu:
- zajistit kvalitní prostředí pro pobyt klientů
- zvýšení pohodlí a bezpečnosti klientů

Termín realizace: srpen 2009 – listopad 2009

Tento projekt finančně podpořil: Nadační fond J&T


Webdesign: MYSTERY DESIGN SERVICE, © 2006 - 2007 Copyright
Powered by SWEAL - Simple Web Engine for All Lubbers ;-) ver. 1.1b, Copyright © 2006 - 2007 Michal Hučík - ORDOZ
Render time: 0.18791 sec