Do nového dne

Cíl projektu:

Cílem tohoto projektu je částečná rekonstrukce tří sociálních zařízení, které jsou společné  pro samotné ženy a maminky s dětmi, ubytované v Azylovém domě

 

Cílová skupina:

Cílovou skupinou jsou samotné ženy a matky s dětmi, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci. Především jsou to oběti domácího násilí a osoby bez přístřeší. Kapacita našeho zařízení je 18 osob. Provoz je nepřetržitý již od dubna 1999, např. v roce 2011 zde bylo ubytováno 64 osob, roce 2012 využilo ubytování 52 osob.  Žádostí stále přibývá, naším cílem je maximální obložnost zařízení.  Z finančních důvodů však dosud /tedy od dubna 1999/ nedošlo k žádné úpravě stávajících sociálních zařízení.

 

Záměr projektu:

Všechna sociální zařízení jsou společná, jsou využívána průběžně všemi uživatelkami a jejich dětmi již po dobu 14- ti let a jeví zámky velkého opotřebení. Vzhledem k tomu, že se v Azylovém domě ubytovávají především maminky s dětmi, a to často i v kojeneckém věku, je potřeba mít sociální zařízení ve stavu odpovídajícím požadavkům na dostatečnou hygienu. V případě přidělení finančních prostředků máme v úmyslu vyměnit sprchové kouty a dobudovat v nich obložení stěn.

 

Aktivity projektu:

  • Výměna sprchových koutů – termín září 2013
  • Dobudování obložení kolem sprchových koutů, které tam dosud chybí – termín dle finančních možností do 30. 10. 2013

 

 

 

 

Podpořeno z programu Výboru dobré vůle - Nadace olgy Havlové

 

 

Tento projekt podpořila společnost Austin Detonátor s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

Webdesign: MYSTERY DESIGN SERVICE, © 2006 - 2007 Copyright
Powered by SWEAL - Simple Web Engine for All Lubbers ;-) ver. 1.1b, Copyright © 2006 - 2007 Michal Hučík - ORDOZ
Render time: 0.19947 sec